Strona głównaUncategorizedDla kogo jest portal Znany Księgowy?

Dla kogo jest portal Znany Księgowy?

Szukasz dobrego biura rachunkowego? Sprawdź nas. Poznaj naszych ekspertów. Ciesz się z współpracy z nami. Pomożemy ci w rozwoju twojego biznesu. Doświadczeni pracownicy na bieżąco uzupełniający wiedzę w różnych formach np. poprzez udział w szkoleniach sprawnie poprowadzą twoje rozliczenia podatkowe. Do twojej dyspozycji mamy profesjonalistów z zakresu księgowości. Wychodząc naprzeciw państwa wymaganiom oferujemy usługi księgowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasi przedsiębiorcy jednogłośnie chwalą współpracę z naszym biurem podatkowym. Opinie o naszym biurze możesz przeczytać na naszej stronie internetowej. Przeczytaj także opinie klientów na gogle my business. Jeżeli chcesz, możemy dać tobie numery do paru naszych klientów z którymi współpracujemy aktualnie. Przekonaj się sam rozpoczynając z nami współpracę. Głównym celem naszej działalności jest zadowolenie klienta. Nasza oferta cenowa skierowana jest do dużych firm ale również dla klientów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jednoosobową działalnością gospodarczą. Za wyborem naszego biura do świadczenia usług księgowych oraz prowadzenia spraw kadrowo-płacowych przemawia kompleksowość naszej oferty i atrakcyjne ceny. Niech o nas świadczą liczni klienci i poziom oferowanych usług. Do każdego nasze klienta przypisany jest jeden księgowy, który świadczy pomoc przy rozwoju państwa biznesu. Jeżeli dopiero chcesz zarejestrować firmę, zapraszamy do naszego portalu Znany Księgowy – pomożemy za darmo wypełnić dokumentację rejestrującą, doradzimy jaką formę opodatkowania wybrać.

Jakie usługi możemy ci zaproponować

Ofertę cenową omawiamy i ustalamy zawsze z klientami indywidualnie, by dobrze odpowiedzieć na ich potrzeby i wymagania, a także wybrać najkorzystniejszą opcję. Zakres świadczonych usług to: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów; rozliczanie ryczałtowych form opodatkowania; prowadzenie ksiąg handlowych; obsługa kadrowo-płacowa; pomoc przy zakładaniu czy likwidacji działalności gospodarczej; rozliczenia pit, zus, pfron; pomoc w zakresie szkoleń bhp; odbiór dokumentów od klienta; reprezentowanie klienta przed us, zus; pomoc w zakupie i instalacji kas fiskalnych. Oprócz doradztwa finansowego zajmiemy się również opracowaniem deklaracji podatkowych oraz pomożemy w kwestiach dotyczących rozliczeń publicznoprawnych.

Zadzwoń do nas lub napisz. Poznaj ceny i cennik usług księgowych w biurze rachunkowym Znany KsięgowyZnany Księgowy .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne