Łóżka kontynentalne do dużego mieszkania

0
1235

Łóżka kontynentalne do dużego mieszkania

Łóżka kontynentalne szturmem podbijają nowoczesne aranżacje sypialni, stając się ciekawą alternatywą wobec standardowych, niższych łóżek z materacem. W niewielkim domu, gdzie mamy do dyspozycji ograniczoną przestrzeń, łóżko tego typu może przytłaczać swoimi gabarytami, jednak w przypadku dużego mieszkania meble te są świetnym rozwiązaniem i znacznie poprawiają jakość wypoczynku.

Znane i cenione szczególnie w hotelarstwie łóżka kontynentalne różnią się od innych swoją nietypową wysokością oraz charakterystyczną budową. Są one w pełni ergonomiczne i dopasowują się do sylwetki osoby leżącej, umożliwiając udany sen. Meble tego typu sprawdzą się dla każdego, są uniwersalne i ponadczasowe.

Duży metraż idealny na łóżko kontynentalne

Wysokie na około 115 centymetrów łóżko kontynentalne z tapicerowanym wezgłowiem sprawi, że twoja sypialnia zaprezentuje się jako miejsce luksusowe i oaza relaksu. Do tego majestatycznego mebla można dobrać osobno szafki nocne, szafę oraz komodę, by stworzyć klimatyczne, nietuzinkowe wnętrze.

Dzięki zastosowaniu systemu materacy o różnej twardości, łóżko kontynentalne prezentuje się okazale i co najważniejsze – nie wymaga dobierania osobno poszczególnych elementów. Oszczędzamy swój cenny czas i nierzadko też pieniądze, otrzymując w zamian sprawdzone i eleganckie łoże.

Tapicerowane łóżko kontynentalne, czyli piękno i funkcjonalność w jednym

Osoby, które poszukują idealnej równowagi pomiędzy pięknem, wygodą, ceną i funkcjonalnością, powinny postawić na łóżka kontynentalne. Są one nie tylko synonimem prestiżu, ale też dają ogromne możliwości w zakresie aranżacji nowoczesnej sypialni. Wśród wielu nowoczesnych projektów można znaleźć gotowe kolekcje z szafkami, stolikami nocnymi oraz pozostałymi elementami wyposażenia dużego domu.

Na meble.pl możesz wybrać wiele interesujących propozycji tapicerowanych łóżek kontynentalnych od znanych marek. W ofercie dostępne są modele jedno – i dwuosobowe w różnych rozmiarach, które możesz wybrać według swoich potrzeb.

Artykuł sponsorowany  | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.