Strona głównaWnętrzaPomysły na dekorowanie pokoju dziecięcego

Pomysły na dekorowanie pokoju dziecięcego

Dekorowanie pokoju dziecięcego to okazja, aby wymysły wdrożyć do życia! Nie, gdzie indziej można mieszać i dopasowywać różne schematy malowania wraz z kreatywnymi szablonami, naklejkami, błyskami i uciec. Co najlepsze, twoje dzieci mogą być zaangażowane w przekształcanie pokoju w swoje własne osiągnięcia, jednocześnie dokonując przeróbek w tym samym czasie.

Kilka kreatywnych pomysłów na dekorowanie dziecięcych sypialni:

Meble – Stwórz cały obszar gry ze zwykłego regału. Wybierz jasne kolory pasujące do Twojego stylu dziecięcego i dodaj funkcje, takie jak wycięcie drzwi do domu dla lalek lub efekt zamku. Dodaj materiały teksturalne do jednego lub dwóch przedziałów, które tworzą funkcję okna lub drzwi. Kiedy Twoje dziecko wyrosło z projektu, możesz łatwo usunąć materiały i drzwi i zastąpić je oryginalnymi materiałami, które zapisałeś. Inne pomysły mogą być używane z klockami Lego lub dużymi klockami, aby stworzyć więcej wzorów dopasowanych do wieku twojego dziecka.

Ściany – Zamień ściany pokoju swojego dziecka w duże płótno. Farba jest idealnym rozwiązaniem i najtańszym sposobem na uzyskanie efektu kalejdoskopu, oferując nieograniczone możliwości wyboru kolorów. Wystarczy zmienić jedną ścianę lub dodać paski, granice, gąbki lub techniki tłoczenia może przynieść nowe życie do zwykłego pokoju. Użyj wzorów falistych lub splat designu lub zamień jedną ścianę w efekt muralu. Wybierz jasną podstawę i wybierz kolory akcentujące, aby uzyskać najlepsze efekty.

Sufit – Stwórz magiczne nocne niebo na suficie Twojego dziecka z blaskiem w ciemnych dekoracjach. To może być zabawne, a nawet pocieszające dla twojego dziecka, aby móc leżeć w łóżku i patrzeć na nocne gwiazdy

Drzwi – Używaj drewnianych liter, które przeliterują imię Twojego dziecka i przyklej je do drzwi. Pomalowanie ich na kolor motywu pokoju dziecięcego ładnie ułoży drzwi. Okucie do drzwi szafy można zastąpić chybotliwymi uchwytami lub ulubioną postacią z kreskówek. Dopasowując osprzęt drzwiowy do płyt ściennych, można nosić wzór w pomieszczeniu, które podkreśla ich styl.

Półki – używanie półek może być najtańszym sposobem na pozbycie się bałaganu i zorganizowanie pokoju. Malowanie tymi samymi kolorami lub dodawanie cech projektowych za pomocą szablonu lub tłoczenia może szybko ubierać każde pomieszczenie. Różne konstrukcje półek można również wykorzystać do obramowania okna, które eliminuje potrzebę drogich zabiegów okiennych.

Akcesoria – Duże płyty korkowe szybko zmieniają gołą ścianę w ruchliwą przestrzeń. Płyty korkowe eliminują również dziury w ścianach z gwoździ lub pinezek, które później trzeba naprawić. Drewniane ramki do zdjęć mogą być malowane, aby pomóc zaakcentować pokój. Ostrza wentylatorów można odwrócić i pomalować za pomocą wzorów, aby dodać fajne efekty podczas użytkowania, a następnie można je odwrócić, gdy przychodzi czas na ponowne dekorowanie.

Udekorowanie sypialni swojego dziecka to świetny sposób, aby dać im miejsce, które mogą nazwać swoim własnym, a może po prostu znaleźć swoje dziecko spędzające więcej czasu tam!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne