Strona głównaBudownictwoCzym charakteryzują się polskie rusztowania Termosprzęt znane jako RR?

Czym charakteryzują się polskie rusztowania Termosprzęt znane jako RR?

Dosyć dużą popularnością i uznaniem cieszą się rusztowania polskiego producenta – PIONART – TERMOSRPZĘT, które występuje też pod nazwą RR.

Rusztowania Termosprzęt RR-0,8

Rusztowania Termosprzęt RR 0,8 to z reguły rusztowanie ramowe. Jest to sprzęt opracowany przez polskich inżynierów specjalizujących się w rusztowaniach elewacyjnych. Rusztowania znane pod nazwą RR charakteryzują się wysoką sztywnością oraz bezawaryjnością. Rusztowania elewacyjne bardzo często są wykorzystywane do wykonania prac związanych z ociepleniem budynków, malowaniem, tynkowaniem, konserwacją elewacji, montażem instalacji oraz wszystkich innych prac w obrębie elewacji.

Polski producent rusztowań oferuje sprzęt o zróżnicowanych parametrach technicznych. Długość może mieć od 80cm do 300cm, szerokość ramy to 80cm, natomiast wysokość to 200cm. Daje to dosyć dużą elastyczność dzięki czemu rusztowania mogą się sprawdzić przy zadaniach różnego typu. Rusztowania ocynkowane mają pokryte cynkiem wszystkie stalowe elementy. Natomiast podesty rusztowania wykonano z aluminium i impregnowanej sklejki antypoślizgowej.

Zalety rusztowań Termosprzęt

Zdecydowanie się na rusztowania od polskiego producenta charakteryzuje się wieloma zaletami. Przede wszystkim jest to łatwość dostępności oraz niska cena. Ponadto należy odnotować, że tanie rusztowania niekoniecznie muszą wiązać się z niską jakością. Rusztowania RR to przykład dużej solidności i sztywności, która jest wizytówką dobrze wykonanych rusztowań. Co ciekawe, przez niektórych rusztowania te są postrzegane jako najszybsze w montażu. Sprzęt ten można zakupić lub wypożyczyć od firm, które specjalizują się w wypożyczaniu rusztowań (np. Altrad).

Podsumowując, polskie rusztowania Termosprzęt, popularnie znane jako RR są ciekawą alternatywą dla droższych zagranicznych rozwiązań. Świetnie sprawdzają się w codziennej eksploatacji. Co ważne, dostępne są w różnych wymiarach dzięki czemu z powodzeniem służą do różnych zadań.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne