Projekty hal

PKB Piotr Witek stosuje rozwiązanie z zastosowaniem profili zimno giętych, które pozwalają na optymalizację ciężaru konstrukcji, przy jednoczesnym zastosowaniu atrakcyjnej ceny. Takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na wysoką jakość, precyzje, zminimalizowanie kosztów i czasu potrzebnego na wykonanie zlecenia.

Łączenie ze sobą tych wszystkich kwestii pozwoliło nam na zdobycie zaufania wśród wielu inwestorów, którzy stali się naszymi stałymi zleceniodawcami. Wśród oferowanych hal znajdują się hala stalowa – garażowa 8x10m, wysokość ściany 4,20m. Ogólnie rzecz biorąc hala stalowa to parterowa lub wielopoziomowa budowa, jak sama nazwa wskazuje zbudowana ze stali. Charakteryzuje się brakiem ścian działowych, które z reguły znajdują się podłużnym i poprzecznym obrębie wnętrza obiektu. Jej budowa polega na łączeniu ram stalowych, które posiadają różne wysokości. Materiał przeznaczony na budowę takie hali musi być sprawdzony pod względem (obliczeń statyczno wytrzymałościowych). Wykorzystuje się do tego wysokiej klasy oprogramowanie inżynierskie które pozwala na ekonomiczne i zgodne z normami zaprojektowanie hali. Ściany takiej hali zbudowane są z ocynkowanych kształtowników, dopasowanych do panujących warunków i posiadających profile ‘Z’ oraz ‘C’. Dodatkowo hala wyposażona jest w przewody, które odpowiadają za odprowadzanie wody, np. rynny, schody, okna, balkony, drzwi i bramy. Na ogół budowa takiej hali jest zaprojektowana specjalnie pod magazyn, produkcję, zajezdnię czy nawet stacje obsługi aut.

Budowa hali stalowej charakteryzuje się szybkim czasem realizacji projektu, zdecydowaną lekkością konstrukcji, niewielką ilością stawianych słupów oraz dość niskim kosztem. Cena projektu i całościowej dostawy hali w rozmiarze 8x10m wraz z jednoczesnym montażem wynosi 28 990zł netto plus vat za halę z III strefą śniegową, natomiast 24 990zł netto plus vat za halę z II strefą śniegową. Hala w rozmiarze 9,25×14,60m oscyluje między 49 990 a 53 990 a w przypadku 10x15m 37 900 – 39 990.

Więcej na:  https://www.pkbpw.pl/hale-stalowe

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne