Strona głównaUncategorizedSerwis pojazdów komunalnych

Serwis pojazdów komunalnych

Pojazdy ssąco-płuczace  zajmują się czyszczenie i udrażnianiem rur i sieci kanalizacyjnych. Na rynku możemy znaleźć co najmniej kilka wiodących firm będących procentami tego rodzaju pojazdów wśród nich można wymienić Kaiser, ENZ Technik lub Kanro. Ponadto należy doliczyć czołowych producentów podzespołów takich jak Honda, Briggs & Stratton, Kubota, Speck, UDOR, Battioni Pagani, Uracka. Pojazdy komunalne to stosunkowo wąska dziedzina w której niewiele firm może pochwalić się odpowiednim doświadczeniem. KanRo LTD to przedsiębiorstwo z ponad 25 letnim stażem. Lata doświadczeń i praktyki spowodowały że dzisiaj KanRo świadczy obsługa serwisową maszyn komunalnych na wyróżniającym się poziomie. W niniejszym artykule pragniemy przedstawić państwu elementy jakie obejmuje obsługa serwisowa oferowana przez wspomnianą firmę.

Przede wszystkim mowa o obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej. W przypadku problemów z pojazdem komunalnym lub konkretnym podzespołem klient może zwrócić się do firmy KanRo w celu diagnostyki oraz naprawy ewentualnej usterki. Firma świadczy także okresowe przeglądy. Poza obsługą serwisową oferowana jest sprzedaż poszczególnych podzespołów. Proces sprzedażowy jest wspierany poprzez fachowe szkolenia, które w tej branży często są niezbędne.

Zagłębiając się bardziej szczegółowo w tematykę serwisu postaramy się państwu wymienić elementy, które najczęściej podlegają obsługi serwisowej. Możemy tutaj wymienić regulację i naprawy układów hydraulicznych, naprawy układu elektrycznego, serwis układu pneumatycznego. Należy również wspomnieć o naprawach pomp wysokociśnieniowych i próżniowych.

Poza elementami serwisowymi typowymi dla urządzeń czyszcząco-ssących, firma świadczy usługi typowe dla serwisu samochodowego. Mogą to być problemy z silnikiem instalacją elektryczną pojazdu, systemem hamulcowym itd. Czasami zakres usług serwisowych wchodzi w montaż dodatkowego wyposażenia na przykład w postaci kamery cofania lub dodatkowej instalacji oświetleniowej.

Cechami charakterystycznymi oferty serwisowej jest profesjonalna obsługa klienta, konkurencyjne ceny oraz zniżki dla stałych klientów. Klienci cenią sobie obsługę serwisową za wysoką fachowość i bezproblemowe podejście nawet do najbardziej wymagających usterek. Wymieniając zalety należy również wspomnieć o krótkim czasie realizacji zleceń, wysokiej dostępności części zamiennych i kompetentnej usłudze w zakresie doradztwa. Więcej na temat oferty serwisowej możecie państwo znaleźć na stronie:  https://kanro.pl/serwis/

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne