Strona głównaWnętrzaStylowe wnętrze tańsze niż myślisz!

Stylowe wnętrze tańsze niż myślisz!

Zakup własnego mieszkania to jedno z ważniejszych wydarzeń w dorosłym życiu, w końcu wreszcie będziemy mogli mieszkać na swoim. W większości przypadków transakcja wiąże się też z koniecznością aranżacji wnętrza, co wymaga od nas dodatkowych środków. Na szczęście dzięki dużej dostępności różnorodnych produktów, obecnie możemy udekorować własny dom nie tracąc na to fortuny.

Gdzie robić zakupy?

Planując aranżację mieszkania warto znaleźć sklep z wyposażeniem wnętrz, który oferuje szeroki wybór produktów w przystępnej cenie. Salony meblowe w wersji stacjonarnej można znaleźć praktycznie w każdej galerii handlowej, jednak nie zawsze będzie to dobre rozwiązanie. Sklepy tego typu przeważnie narzucają stosunkowo wysoką marżę na swoje artykuły, dlatego ceny mogą nas negatywnie zaskoczyć. Wyjątkiem są wyprzedaże, w których trakcie za ten sam produkt zapłacimy nawet o 50% mniej. Na szczęście ciekawych produktów możemy poszukiwać również w internecie, gdzie znajdziemy niejeden sklep z wyposażeniem wnętrz. Możemy tam robić zakupy bez wychodzenia z domu, towary zostaną dostarczone pod same drzwi! Salony online przeważnie są o wiele tańsze od tych stacjonarnych, w końcu muszą mierzyć się z o wiele większą konkurencją. Oczywiście w przypadku zakupów w sieci musimy się też liczyć z opłaceniem kosztów przesyłki, które w przypadku cięższych mebli mogą być stosunkowo wysokie. Jednak coraz więcej sklepów oferuje darmową dostawę klientom, którzy przekroczyli określoną kwotę zakupów.

Sposoby na oszczędność

Wbrew pozorom nie trzeba kupować drogich mebli i dodatków, aby aranżacja mieszkania była modna i stylowa. Wystarczy dobrze dobierać ze sobą wszelkie elementy w taki sposób, aby tworzyły spójną całość. Oczywiście nie każdy posiada odpowiednie umiejętności dekoratorskie, na szczęście z pomocą przychodzą liczne strony i blogi, na których można szukać inspiracji. Obecnie w aranżacji panuje dość duża dowolność, można wykorzystać wiele ciekawych stylów, które są teraz na topie. Jeżeli lubisz odważne połączenia powinien zainteresować cię styl eklektyczny. W przypadku tego nurtu nie ma konkretnych dodatków czy mebli, które musimy wykorzystać, najważniejsze jest połączenie ze sobą z pozoru niepasujących akcesoriów, np. nowoczesnych z zabytkowymi. Nieco bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie styl skandynawski, który także cieszy się dużą popularnością. Każdy sklep z wyposażeniem wnętrz posiada bogatą ofertę dodatków tego typu,przeważnie mają one proste i świeże formy i stonowane, pastelowe kolory.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne