Strona głównaWnętrza5 Ciekawych dodatków, które odmienią aranżację Twojego okna

5 Ciekawych dodatków, które odmienią aranżację Twojego okna

Zastanawiasz się jak odświeżyć aranżacje Twojego okna?  Czasami wystarczą drobne firanki by nadać nowego stylu i tchnąć trochę życia w Twoje wnętrza.  Ładnie wybrane zasłony w połączeniu z karniszem i gustowną firanką są ozdobą nie tyko okna ale całego pomieszczenia. Dobrze dobrany zestawi potrafi nadać wnętrzu zupełnie nowego stylu. Poniżej kilka propozycji, które naszym zadaniem są warte uwagi.

2. Gładkie jednolite zasłony – czasami prostota jest tym czego potrzebujemy najbardziej tak właśnie jest w tym przypadku. Jednolite klasyczne zasłony znajdziemy w różnorodnej gamie kolorystycznej – od wyboru do koloru!

2. Zasłony na przelotkach – przelotki to niewielki element, który potrafi w interesujący sposób odmienić wystrój okna. Ten rodzaj zawieszenia jest alternatywą dla tak zwanych żabek. Takie rozwiązanie niesie za sobą kilka korzyści, wśród nich możemy wymienć brak problemu ze spadającą firaną, wygodniejsze przesuwanie zasłon oraz oczywiście walory estetyczne.

3. Chcesz w nietuzimkowy sposób odświeżyć okno w kuchni? Spróbuj zamontować zazdrostki. Tego rodzaju firanki są alternatywą dla tradycyjnych firan kuchennych. Stanowią niewielki, delikatny i zwiewny element dekorujący okno. Zdecydowanie sprawdzają się w każdej kuchni/

4. Jeśli zazdrostki Cię nie przekonały sprawdź Lamberkiny! To naprawdę prosty element dekoracyjny, który potrafi zrobić prawdziwą różnicę. Urok takiego niewielkiego dodatku jest nie do ocenienia. Przekonajcie się sami jak wiele potrafi zmienić w wystroju kuchni!

5. Jeśli poza funkcją estetyczną szukasz do okna czegoś praktycznego to zdecydowanie polecamy zerknąć na moskitiery okienne. To proste ale skuteczne rozwiązanie pozwala pozbyć się niechcianych owadów. Jesteśmy pewni że w letni wieczór każdy doceni dobrodziejstwo jakie niesie za sobą zawieszenie prostej moskitiery.

Więcej ciekawych propozycji na odświeżenie okna znajdziecie na https://kasandra.com.pl/

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne