Strona głównaWnętrzaWłoski producent płytek Versace

Włoski producent płytek Versace

To jak urządzimy nasze mieszkanie to nasza indywidualna sprawa. Każdy ma swój gust i dobiera meble czy też inne elementy wyposażenie według własnych potrzeb. Trendy w wyposażeniu wnętrz zmieniają się podobnie jak moda,jednak pewne style jak i projektanci są zawsze na topie. W przypadku zarówno ubrań jak i wyposażenie wnętrz taką gwiazdą jest Versace.

Magia nazwiska

Każdy z nas słyszał nazwisko Versace. Niewątpliwie jest ono synonimem luksusu oraz wysublimowanego smaku. Produkty sygnowane tym nazwiskiem z miejsca stają się luksusowe i pożądane, bez względu na to co to za produkty. Oczywiście pierwsze skojarzenie to dom mody i ubrania. Jednak od pewnego czasu Versace aktywnie udziela się w projektowaniu wnętrz. Miłośnicy znajdą zarówno meble jak i tapety marki Versace.

Jeżeli planujemy stworzyć niepowtarzalne wnętrze naszego domu, to warto sięgnąć po płytki z linii Versace. Wchodząc na stronę https://www.iglazura24.pl/plytki-lazienkowe/versace-ceramics możecie zobaczyć bogactwo wzorów, kształtów i kolorów. W tej kolekcji znajdźcie między innymi bogato i fantastycznie dekorowane płytki ceglane czy też kamienne. Wybór jest oszałamiający. Każdy miłośnik luksusowych wnętrz znajdzie coś dla siebie. Pomimo, że Gianni Versace nie żyje już ponad 20 lat, to jego wizje i dzieła są wciąż pielęgnowane i kontynuowane.

Płytki Versace

Oglądając mozaiki na ściany czy też płytki ceramiczne często natrafmy na charakterystyczną dla Versace złowrogą meduzę, symbol domu mody Versace. Warto wiedzieć, że wielki mistrz bardzo lubił samodzielnie projektować wnętrza własnych domów i w nich zdobywał doświadczenie, a miał ich kilkanaście. Decydując się na płytki ceramiczne Versace do łazienki, właściwie tylko po ich montażu łazienka zmieni się w pokój kąpielowy. Dostajemy luksus, przepych i splendor w pakiecie.

To co wyróżnia płytki Versace to łączenie stylów. Często są one od siebie tak dalekie, że trudno jest uwierzyć w możliwość połączenie. Jednak wielkiemu mistrzowi się to udawało a obecnie jego dzieło jest kontynuowane.

Przeglądając ofertę płytek warto zwrócić uwagę na płytki cegiełki czy też ornamenty. Niewątpliwie są to wzory i kolory niezbyt często spotykane u innych producentów. Do ciekawych dodatków również możemy zaliczyć między innymi listwy w kolorze antycznego złota. Całość zamknąć można płytkami z podpisem Versace. Dla jednych będzie to kicza a dla innych wspaniałe dzieło sztuki. Każdy powinien samodzielnie decydować o tym, jak chce mieszkać i jak chce wykończyć swoją łazienkę.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne